با گذشت زمان، روند اخذ اقامت در کشور گرجستان ممکن است پيچيده تر از قبل شود اما لازم است بدانيد که در حال حاضر، مطمئن ترين روشهاي اخذ اقامت در کشور گرجستان، خريد ملک و سرمايه گذاري هستند اما با توجه به احتمال قريب الوقوع پيوستن گرجستان به اتحاديه اروپا و معاهده ناتو و پر شدن سقف مهاجرتي اين کشور، در صورت داشتن نقشه براي مهاجرت به اين کشور خوش آب و هوا و زيبا به شما توصيه مي کنيم سريعتر تصميم گيري و تصميم خود را اجرائي نمائيد زيرا روند رو به رشد قيمت دلار در ايران و نوسانات مربوط به آن ممکن است روند مهاجرت را براي شما پيچيده و در نتيجه غير ممکن نمايد .سرمايه گذاري در گرجستان
در گرجستان مي توانيد از طريق روش سرمايه گذاري اقامت دريافت کنيد و در صورتي که سرمايه گذاري شما بصورت مستقيم و با حداقل مبلغ 300 هزار لاري باشد (130 هزار دلار) به شما اقامت دائم تعلق مي گيرد. فقط بايد توجه داشته باشيد که اينکار حتما مي بايست بصورت هدفمند انجام شود و پرونده اقامت شما توسط يک وکيل باتجربه به اداره Public service hall ارجاع داده شود .


نکته مهم در اين خصوص اين است که مدارک و مستندات سرمايه گذاري شما بايد به اندازه کافي قوي بوده و فعال بودن شرکت شما را در گرجستان نشان دهد تا با درخواست اقامت شما موافقت شود.


مبلغ سرمايه گذاري 300 هزار لاري براي هر فرد مي باشد و در صورتي که چند شريک قصد اخذ اقامت در کشور گرجستان به صورت دائم را دارند مي بايست هر شريک بصورت مستقيم 300 هزار لاري سرمايه گذاري نمايد .


ازدواج در گرجستان
در صورتي که با يک تبعه گرجي ازدواج کنيد مي توانيد درخواست اقامت دهيد، اما اين ازدواج به هيچ وجه نبايد صوري باشد زيرا دستگاه هاي دولتي گرجستان زيرساخت مناسبي را براي بررسي و کنترل اين نوع اقامت داشته و مي توانند صوري بودن ازدواج را تشخيص دهند . اما در صورتي که ازدواج واقعي و بر اساس قوانين گرجستان باشد احتمال اعطاي اقامت دائم گرجستان به وي زياد مي باشد .


اقامت تحصيلي گرجستان
در گرجستان در صورتي که بتوانيد در يکي از مقاطع تحصيلي از يک دانشگاه يا موسسه آموزشي معتبر، پذيرش تحصيلي دريافت نمائيد مي توانيد اقامت تحصيلي اخذ نمائيد، بدين صورت که پس از دريافت پذيرش تحصيلي، از موسسه آموزشي که در آن پذيرش گرفته ايد نامه تائيديه پذيرش دريافت نمائيد و از اين طريق اقامت تحصيلي گرجستان را اخذ نمائيد .


نکته مورد توجه در مورد اين نوع اقامت در کشور گرجستان اين است که اقامت تحصيلي در سوابق اقامتي فرد ثبت نخواهد شد و در صورتي که فرد بخواهد به سمت اخذ شهروندي گرجستان برود، اين نوع اقامت براي وي مناسب نخواهد بود به همين دليل هيچگونه سوابق اقامتي براي وي ثبت نخواهد شد . اين نوع اقامت به دانشجويان و علاقمندان به فراگيري دانش و ادامه تحصيل در کشورهاي اروپائي و آمريکا توصيه مي شود زيرا تحصيل در گرجستان مزاياي زيادي را براي پيشرفت تحصيلي فرد دارد .


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها


modern21technology The Asian Cook فرازیست استاد شریف الله غفوری tooretorkiyeh.parsablog.com چطور؟ موفقیت 25 Red Pat آموزش عکاسي